Společnost Kostečka Group 


  • Naše firma je na trhu již od roku 1991 kdy se stala hlavním distributorem klimatizací a filtrací vzduchu značky Artel. Během let se z nás stal nejen distributor klimatizací (Artel, Fuji, General), ale rozšířili jsme pole své působnosti i na tepelná čerpadla (PZP, Fuji Kaiteki), odvlhčovače vzduchu (Sakura, Daitsu), zařízení pro úpravu vody v domácnosti či pro úpravu vody v komerční sféře (Judo, Vulcan) atd... Spolupracujeme s nejlepšími značkami na trhu a naši zaměstnanci jsou v nabízeném sortimentu proškoleni přímo výrobci. To vše hlavně pro maximální kvalitu námi nabízených služeb a spokojenost klientů, která je u nás na hlavním místě. 


  • Pro stálou kvalitu poskytovaných služeb lpíme v politice naší firmy hlavně na tradici, zkušenost, odpovědnost a kompetentnost. Jelikož bez těchto přístupů by nebylo možné dosáhnout maximální spokojenosti našich klientů.
  • Provoz společnosti a její postupy jsou řízeny v souladu s normou ISO 9001. Ve své činnosti, rozvoji a zavádění jednotlivých procesů klademe důraz na kvalitu, nejmodernější a enviromentálně zodpovědná řešení.
  • Ve svých řešeních se zaměřujeme na domácnost, komerční a průmyslové aplikace. Díky důrazu na kvalitu a testování všech nabízených výrobků, můžeme nabídnout prvotřídní kvalitu a spolehlivost.
Pokud máte nějaké dotazy na naši firmu, nebo poskytované služby není nic snadnějšího než nás kontaktovat a ověřit si naše kvality.

Spravovat Souhlas s cookies

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.